top of page

Women's Support Group

Public·10 members
Easton Ramirez
Easton Ramirez

Seçim Simülasyonu 2023: Partilerin Oy Oranları ve Sandalye DağılımlarıSimülasyonumuz, anket ortalamaları üzerinden yapıldığı için açıklayıcılığı da bununla sınırlıdır. Kamuoyu araştırma şirketlerinin paylaştıkları sonuçlar her zaman ihtiyatla ele alınmalıdır.


14 Mayıs 2023'te yapılacak milletvekili seçimleri için hazırladığımız seçim simülasyonunda, her seçim çevresinde farklı ittifak biçimleri dikkate alınarak olası sonuçlar sekiz farklı ittifak senaryosunda ele alındı.
seçim simülasyonu 2023


Download: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Furluso.com%2F2uocdT&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw1T2aDqbSOj2Unb0fWDQkh92018 seçimi verileriyle test edildiğinde oldukça güvenilir şekilde çalışan bu simülasyonun birçok önemli faktörü göz ardı ettiği unutulmamalıdır. Bu simülasyon, il il yapılmış bir kamuoyu çalışmasının ürünü değildir. Açıklanan varsayımlar altında, alternatif ittifak modelleriyle ve farklı oy oranlarında ne tür sonuçlar ortaya çıkabileceği hakkında kamuoyuna fikir vermeyi hedeflemektedir.


Depremin neden olduğu, boyutları ve sonuçları tam olarak bilinmeyen seçmen mobilitesi başta olmak üzere bazı önemli faktörler, simülasyonun bu durumdan etkilenen seçim çevreleri için daha ihtiyatlı okunmasını gerektirmektedir.


Uygulmamıza 2023 yılı güncellemesiyle eklediğimiz bir diğer önemli özellik de son hesaplamada kullanmış olduğunuz veri listesinin sayfayı tekrar açtığınızda otomatik olarak yüklenmesidir.


Oy Birliği Platformu, Metaverse evreninde hazırlanan oy birliği seçim similasyonunu deneyimlemek için vatandaşarı Teknofest'e davet etti. Yapılan açıklamada "1 Mayıs'a kadar VR gözlüklerimiz, yapay zeka simülasyonumuz hazır sizi Teknofest'te bekliyoruz." denildi.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page